Hizmet Teklif Formu
Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek
TR
EN
Arama sonuçları:

Siber Güvenlik

Büyük Veri ve Güvenlik
TESLASOFT, Bilgi Güvenliği ve büyük veritabanlarını kriptolama teknolojisi ile yüksek koruma altına almaktayız. Yeni Nesil teknoloji çağına ayak uydurmayı hedeflemekteyiz.
Siber Güvenlik ve Tecrübe
TESLASOFT 2019 yılı itibariyle “Siber Güvenlik Teknolojisi” alanında derin AR-GE faaliyetleri yürütmeye başlamıştır. İlgili çalışmalar ile kazanılacak bilgi birikimi ve geliştirilecek ürünler, TESLASOFT’un ulusal / uluslararası pazarlarda teknoloji yetkinliği ve rekabet gücü yüksek, öncü bir siber kalkan ve kriptolama firması olarak var olmaya devam etmesini sağlayacaktır.
TeslaGATE Kalkan Teknolojisi
Sezar Şifreleme Metodlarından Çağımıza gelen düşünce ve yapıyla geliştirdiğimiz TeslaGateway Firewall Güvenlik Yazılım altyapımızı gururla sunmaktayız ve tüm dünya pazarına açmayı hedeflemekteyiz.
Yeni Nesil Kriptolama
TESLASOFT, 2018 yılında Yeni Nesil Kriptolama Teknolojisine büyük yatırımlar yapmış ve ileri teknoloji çağında liderlik statüsü konumunda olmak için geliştirilmektedir.
Güvenli Mobil İletişim
Güvenilir işletim ortamında (TeslaGateway) kriptolama yapan ilk internet haberleşme teknolojisi geliştirilmiş olup kullanılan bu teknoloji için yatırımlar gerçekleştirmiştir.