Hizmet Teklif Formu
Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek
TR
EN
Arama sonuçları:

Misyon Vizyon Değerler

Misyon Vizyon Değerler
Misyon Vizyon Değerler

MİSYONUMUZ :
2021 Yılında Bilişim sektörüne atılan daima yenilikçi çağdaş müşteri odaklı gelişen potansiyelimiz ilkeli bir biçimde yoluna devam etmekteyiz. Çeşitli isimler altında gelişen en son konseptimiz Tesla Yazılım Robotik Kodlama ve Bilgi Teknolojileri olarak kuruluşumuza devam etmekteyiz.


VİZYONUMUZ:

Ortak kazanç Ülkemizde ve Dünya pazarında gelişmekte olan Bilişim ve Yazılım sektörüne katkıda bulunmak bu anlamda daha çok kitleye hitap etmek 7/24 çalışan ekibimizle bu sektörde en iyi olarak müşterimizin en rahat bir şekilde hizmet almasını sağlamaktır.

 

DEĞERLER:

Güven
Güven bilgimiz, tecrübemiz, iş yapış şeklimiz, kurumsal değerlere ve ilkelere olan bağlılığımız ile tüm paydaşlarımız açısından "GÜVEN" oluştururuz. Verdiğimiz taahhütleri zamanında yerine getirir, her zaman her konuda güven verici profesyonel yaklaşımlar sergileriz.

 

Saygı
Tüm paydaşlarımıza saygıyla yaklaşırız paydaşlarımızı dinler onların görüş ve fikirlerini önemseyerek dikkate alırız. İnsan haklarına, doğaya, çevreye, tüm yasal ve hukuki düzenlemelere saygı gösteririz kamuoyunun da bilinçlenmesi adına bu çerçevedeki görevlerimizi tam olarak yerine getiririz.

 

Adalet
Tüm paydaşlarımızla dürüstlüğe dayalı işbirliği içinde çalışırız. Her zaman her konuda hakkaniyetle davranır ve doğruları göz önünde tutan davranışlar sergileriz. Kişisel menfaat gözetmeden, fırsat eşitliğini esas alan, istikrarlı, tutarlı, objektif yaklaşımlarda bulunuruz.

 

Cesaret
Yeniliklere her zaman açık olur, değişimin gerekliliklerini çekinmeden uygularız. Yeni ürün ve yaklaşımları ortaya çıkarmada sektöre öncü olmayı ilke ediniriz. Bu çerçevede insana yatırıma önem vererek yenilikçiliği, değişimi ve gelişimi her alanda destekleriz. Tüm paydaşlarımızı yenilikleri uygulama fikirlerini açıklıkla dile getirme ve yeni çözümler üretme noktasında her zaman cesaretlendiririz.

 

Ekip Ruhu
Birlikte çalışmanın ve iletişimin gücüne inanırız. "Biz Bilinci" duygusu ile ekibin bir parçası olarak, ortak akıl doğrultusunda hareket ederiz. Bilgimizi tecrübelerimizi birbirimizle ve tüm paydaşlarımızla paylaşırız. Destekleyici açık iletişime olumlu tutum ve yaklaşımlara sahip iyi bir ekip üyesi olmayı amaçlarız.

 

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına önem veririz. "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile hareket ederek taahhütlerimizi hızlı ve müşteri beklentilerinin üzerinde yerine getirir konulara zamanında ve etkili çözümler üretiriz. Proje hizmet ve kalite standartlarımızı her durumda koruyarak mutlak tutarlılık sağlayan ve uluslararası standartlara paralel yaklaşımlar sergileriz.

 

TeslaSoft - Robotic Coding and Information Technologies All Rights Reserved.