Hizmet Teklif Formu
Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek
TR
EN
Arama sonuçları:

Bilişim Teknolojileri

Bulut Veri ve Yapay Zeka
TESLASOFT, bilgi çağının bir gerekliliği haline gelmiş ve önemi artan Büyük Veri Analizi ve Yapay Zeka alanındaki yetenekleriyle bu yeni bilgi çağına ayak uydurmayı hedeflemektedir.
Robotik Kodlama Teknolojisi
TESLASOFT 2021 yılı itibariyle “Robotik Kodlama ve Bilgi Teknolojisi” alanında derin Ar-Ge faaliyetleri yürütmeye başlamıştır. İlgili çalışmalar ile kazanılacak bilgi birikimi ve geliştirilecek ürünler, TESLASOFT’un ulusal / uluslararası pazarlarda teknoloji yetkinliği ve rekabet gücü yüksek, öncü yazılım firması olarak var olmaya devam etmesini sağlayacaktır.
Artırılmış Gerçeklik
Artırılmış gerçeklik, gerçek dünyadaki çevrenin bilgisayar tarafından üretilen görüntü, grafik, ses verileriyle zenginleştirilerek meydana getirilen canlı, doğrudan veya dolaylı fiziksel görünümüdür. Zenginleştirme gerçek zamanlı gerçekleşir ve sanal nesneler gerçek çevre ve diğer sanal nesneler ile etkileşim içindedir.
Blokzincir (Blockchain) Teknolojisi
TESLASOFT, 2021 yılında Yeni Nesil Haberleşme Teknolojisi ile Akıllı Sözleşmeler ve Blokchain teknolojisiyle günümüzde her alana entegrasyonlar sağlamakta ve geliştirmektedir.
TeslaGATE Kalkan Güvenlik Duvarı Cihazı
Güvenilir işletim ortamında kriptolama yapan ilk güvenlik sistemi teknolojisi geliştirilmiş olup kullanılan bu teknoloji %100 Yerli mühendisler tarafından geliştirilmiştir.