Hizmet Teklif Formu
Çağrı Merkezi
WhatsApp Destek
TR
EN
Arama sonuçları:

B2B E-Ticaret Paketleri

İşletmeden İşletmeye E-ticaret

B2b e-ticaret modeli toptan ürün satmanı, bayi ağını yönetmeni sağlayan e-ticaret türüdür. B2B e-ticaret altyapısı kurarak satış ve pazarlama departmanına büyük bir güç kazandırabilirsin.

Güçlü ve Büyük Bayi Ağı

B2B E-Ticaret uygulaması ile sınırsız bayi oluşturabilir, bayilerinin hareketlerini B2B e-ticaret yazılımı ile anlık yönetebilir, bayilerden gelen siparişleri yönetebilir, bayilerine ve e-ticaret sitelerine ürün XML sunabilir, satışlarını artırabilirsin.

İş Gücünü Azalt

B2b e-ticaret altyapısı işini ciddi derecede organize eder ve lojistik zaman kayıplarını ortadan kaldırır, daha fazla bayi’e satış yapabilirsin. Artan vaktini diğer işlerine ayırarak daha verimli çalışabilirsin.

Her Zaman Güncel Ol

B2b e-ticaret yazılımı ile her zaman güncel olursun, stokların, fiyat listen, duyuruların, kampanyaların, yeni ürünlerin ve çalışma politikaların anında tüm bayilerine ulaşır ve bayilerin en güncel verilerle seni temsil edebilirler.

Tahsilâtlarını Kolayca Yap

İnternet sitene entegre edilebilir özellikte olan dinamik ödeme sistemi ile tahsilatlarını, bayi ödemelerini, aidat tahsilatlarını, taksitli satışlarını kolayca online tahsil edebilir, tahsilat sorunundan kurtulabilirsin.

Tüm Türkiye’ye Ulaş

B2b e-ticaret altyapısı ile tüm Türkiye’de satış kanalları oluşturabilirsin. Satış kanalları üzerinden tüm Türkiye’ye ürün ve hizmetlerini ulaştırabilirsin. Organizasyon masraflarına girmeden kolayca Türkiye’de ol.

 

TeslaSOFT® Robotic Coding and Information Technologies.

HEMEN TEKLİF OLUŞTUR